Вечір розпочали хвилиною мовчання.

«Те, що ми сьогодні зібралися тут говорить про те, що з нами, нехай лише на фотографіях, дуже достойна людина. Людина, яка стовідсотково залишила свій слід в житті і закарбувала багато різних миттєвостей. Нам пощастило, що ми жили в один час із великим українцем Василем Пилип`юком», – зазначив під час відкриття голова Львівської  обладрежадміністрації Олег Синютка.

Експозиція налічує 92 портретні, етюдні роботи авторства 35 мистців зі всієї України, що увічнюють особливі миттєвості життя і творчості фотохудожника.

Довідка:

Василь Пилип’юк народився  1950 році в  Новоселиці на Івано-Франківщині. Лавреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, йому присвоєно вчене звання професора.

Художник Міжнародної федерації фотомистецтва, президент видавничого підприємства «Світло й Тінь», головний редактор журналу «Світло й Тінь», член президії та правління Національної спілки фотохудожників України, заступник президента Світового об’єднання фотографів українців, професор Львівської національної академії мистецтв.

Василь Пилип’юк є автором кількох десятків фотоальбомів, значна частина яких присвячена Львову.