Зала була наповнена вщент, давно вже не було на вокальних виступах у місті таких безпрецедентних аншлагів, коли доводилося додаткові крісла не лише в партері, а й на балконі ставити.

Традиційні коляди та щедрівки у сучасному виконанні просто заворожували, а вже той голос, рівних якому сьогодні, мабуть, в Україні немає, доводив слухачів буквально до екстазу.

Виступ Оксани Мухи доповнив – і було це гармонійно виступ нашої Заслуженої «Верховини», яка теж виконала низку вокальних різдвяних творів. І невипадково запрошено було верховинців до спільного виступу з Оксаною Мухою: цим і співачка, й організатори концерту засвідчили свою підтримує Заслуженому Прикарпатському ансамблю пісні і танцю, який сьогодні переживає нелегкі часи…

Глядачі сприйняли перший (маємо надію на продовження відвідин міста Оксаною Мухою) концерт львівської зірки «на ура», й декілька колядок зала виконала разом зі співачкою…

А як проникливо й незвично лунало знамените Антоничеве «Народився Бог не санях в лемківськім містечку Дуклі…».

Для самої є співачки, як наголосила вона, «дуже важлива родинна, тепла атмосфера». «Різдвяний концерт «біля домашнього багаття» – святковий і затишний. Мої друзі-музиканти, з якими я на сцені, – це справжні художники-імпровізатори, які розфарбовують колядки новими барвами. Разом прагнемо дарувати усім радість і добро, як і саме свято Різдва», – наголосила  Оксана Муха.

 Реакція небайдужої  публіки, тепло і щирість дрогобичан неабияк зворушили гостю зі Львова. Й Оксана Муха пообіцяла навесні ще раз виступити в Дрогобичі, вже з цілком новою програмою.

Фото автора