Учасниками Школи стали 26 молодих дослідників у галузі освіти, відібраних на конкурсній основі. Учасники презентують науково-дослідні інституції та заклади вищої освіти різних регіонів України.

Що? Урочисте відкриття Першої Зимової школи «Європейські індикатори якості освітніх досліджень»

Коли? О десятій годині  29 січня 2018 року.

Де? Відкриття: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (Львівська обл., Дрогобич, вулиця  Івана Франка, 24, головний корпус університету, авдиторія 20). Проведення майстер-класів: Трускавець, вул.Куліша, 6, готельний комплекс «РеВіта».

Для кого: 26 молодих дослідників у галузі освіти, відібраних на основі конкурсу Мова заходів: українська

Програма та деталі заходу: www.uera.org.ua

Контактна          особа:         (проф.          Світлана          Щудло,          +380967877866, svitlana.shchudlo@gmail.com, ukrainian.era@gmail.com )

До зустрічі на заході!

 Світлана ЩУДЛО

Довідка:

Програма Європейського Союзу Еразмус – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.

Метою проекту «Європейська якість освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» є підвищення компетенцій молодих дослідників в організації та проведенні наукових освітніх досліджень з метою наближення української освіти до європейських стандартів через тренінги, дослідження, що базуються на даних, і поширення інформації про проект. Цільовою групою проекту є дослідники університетів та науково-дослідних установ, представники регіональних і переміщених університетів, керівники шкіл і шкільні вчителі. Термін реалізації проекту: вересень 2017 р. – серпень 2020 р.

Проектом передбачено проведення таких видів діяльності:

  • Організація і логістична підтримка щорічної зимової школи УАДО для молодих дослідників у галузі освіти. Як результат, не менше 20 учасників щорічно будуть ознайомлені з європейськими індикаторами якості досліджень. Матеріали зимової школи (програма, структура сесій, роздаткові матеріали) будуть у відкритому доступі;
  • Проведення курсу підготовки тренерів, який дасть змогу учасникам зимової школи проводити тренінги у своїх університетах (принаймні для 20 учасників);
  • Проведення порівняльного міждисциплінарного дослідження, що базується на результатах Всеукраїнського дослідження за методологією TALIS, та інших країн- учасниць TALIS, яке буде оформлено у вигляду звіту для МОН з розміщенням на сторінці УАДО. Проведення вторинного аналізу результатів. Результати дослідження будуть опубліковані принаймні у у рецензованих виданнях.
  • Організація і логістична підтримка Національної конференції дослідників освіти за участі освітніх політиків. Вона стане платформою для обговорення сучасних освітніх проблем в Україні, а також надасть можливість встановлення співпраці між українськими дослідниками. Матеріали конференції (програма та збірник тез будуть опубліковані);
  • Проведення щорічної зустрічі правління УАДО, що служитиме розвитку та поширенню інформації про УАДО як постійну національну мережу дослідників освіти;
  • Презентація УАДО на Європейській конференції дослідників освіти;
  • Відкриття рецензованого наукового часопису Української асоціації дослідників освіти .