Попри  доволі молодий вік цього дещо незвичного, але доброго свята, нині вже не знайти його автора: невідомо, кому вперше спало на думку таке  «тісне» святкування 21 січня, і чому саме  цю дати для цього обрано.

Вважається, що ініціаторами свята є студенти.
Саме цього дня хлопці та дівчата укладають в свої обійми один одного без жодного інтимного підтексту. За однією з  думок, під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом.
Психологи вважають, що люди, які прагнуть вас обійняти, хочуть випробувати відчуття безпеки, комфорту і любові.

Обійми ж  супроводжують нас протягом усього життя. Ми обіймаємо друзів і рідних при зустрічі, після розлуки, обіймаємо один одного, щоб висловити свою радість і подяку.
Приємно те, що святкування 21 січня не зажадає ніяких матеріальних витрат. Вам варто лише щедро нагородити своїм теплом усіх, кого вважаєте за потрібне. Вітаючи зі святом, подарувати своїм близьким і коханим людям обійми на знак теплого ставлення до них, нагадати тим самим про свої щирі та теплі почуття.

У цей чудовий День ми шлемо свої обійми всім, хто нам дорогий, всім кого ми не знаємо, але хотіли б підтримати. Вітаємо всіх з Міжнародним днем обіймів, днем відкритої безкорисливої підтримки, днем небайдужих людей!

Картинки по запросу journée internationale des calins