Захід відбудеться шостого  лютого від  11 до12 години в Дрогобицькій Ратуші (Ринок,1 каб. 31 ).

Команда аналітиків «ТІ Україна» спільно з Інститутом політичної освіти вибудувала рейтинг міст за 91 показником у 13 сферах –  бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг  тощо

У рейтингу прозорості сотні найбільших міст України Дрогобич продемонстрував непогані результати. Місто посіло десяте  місце, проте отримало лише 46,2 бала зі 100 можливих й опинилося у групі міст, які марковано помаранчевим кольором. У цих містах потрібно вирішувати проблеми із підзвітністю та відкритістю з використанням  наявних  рекомендацій.

За які сфери місто отримало найбільшу кількість балів? Наскільки Дрогобич є прозорим у порівнянні з іншими обласними центрами? Чому сфера соціальних послуг отримала лише один бал і як це виправити? Відповіді на ці питання ви отримаєте на нашому заході.

Рейтинг презентуватимуть:

  • Катерина Цибенко, керівниця напрямку «Transparency International Україна» «Прозорі міста»;
  • Тарас Кучма, Дрогобицький міський голова
  • Станіслав Гайдер, керівник відділу інформаційних технологій та аналізу

Особливу увагу фахівці нададуть  шляхам поліпшення ситуації у сферах з найгіршими показниками і запропонують свою консультативну підтримку.

Для участі зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням: https://goo.gl/forms/H5h6jEkCiGosKmci1

Проект «Розбудова прозорості в містах України» здійснюється за підтримки Фонду демократії ООН.

Контакт для медіа: Аліна Кобенко, менеджер з комунікацій напрямку «Прозорі міста» в Transparency International Україна

kobenko@ti-ukraine.org ; тел. :+38 0930648865

Довідка:

“Transparency International Україна” є представництвом глобальної антикорупційної мережі “Transparency International”, що працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна:знизити рівень корупції в Україні шляхом сприяння прозорости, підзвітности та доброчесности публічної влади і громадянського суспільства. Дізнатися більше www.ti-ukraine.org

Прес-служба “Transparency International Україна”