Після затвердження  переліку капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення з 66 пунктів депутати врахували у змінах до бюджету 148,8 мільйона гривень  на реалізацію цих проектів 2018 року.

Крім того, депутатський корпус збільшив галузі освіти видатки на 59,2 мільйона гривень. Ці кошти буде скеровано зокрема на придбання шкільних автобусів та обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів міст, районів та об’єднаних територіальних громад. 

Галузі охорони здоров’я обласні парламентарі збільшили видатки на 351,7 мільйона гривень. Зокрема, на розвиток сільської медицини передбачено  302 мільйони гривень. Крім того, перехідними є ще майже 50 мільйонів гривень субвенції з держбюджету в рамках спільної з Міжнародним банком реконструкції програми «Онкопревенція».

Також обласна скарбничка поповнилася на 25,7 мільйона гривень  субвенції з держбюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій. Це перехідні кошти з минулого року, які не були використані, оскільки надійшли наприкінці 2017 року. Про це інформує прес-служба обласної ради.