З них понад 1120 осіб з числа безробітних малозабезпечених та переселенців повернулися на ринок праці. Зокрема, минулого року понад 650 осіб працевлаштовано, 408 осіб взяли участь в оплачуваних громадських роботах, а 62 – розпочали власний бізнес  завдяки безвідсотковій  фінансовій допомозі. Загальна сума наданої фінансової допомоги учасникам проекту становить понад 3,6 мільйона гривень.

Найбільшою популярністю у вчорашніх безробітних, які стали підприємцями, користуються такі напрями діяльності як організація громадського харчування, сільське господарство, виробництво меблів, організація торгівлі, послуги з ремонту авт, тощо. Підприємці користуються консультативною підтримкою з боку реґіональних офісів проекту та місцевих центрів зайнятості.

Проект «Рука допомоги» спрямований  на повернення на ринок праці та соціальну активізацію безробітних членів малозабезпечених сімей, які отримують соціальну допомогу від держави. Проект також має на меті реінтеграцію на ринок праці вимушених переселенців з території проведення АТО.

Найбільша кількість малозабезпечених безробітних приєдналась до проекту у Полтавській області – 988 осіб. У Львівській області у проекті беруть участь 792 особи, у Харківській – 639.

За ініціативи реґіонів, пілотний проект буде продовжено до кінця 2018 року. Комісії, створені в обласних державних адміністраціях пілотних реґіонів, продовжують прийняття заявок на участь у проекті «Рука допомоги». У січні цього року комісії Львівської та Харківської областей ухвалили рішення про надання фінансової допомоги для відкриття власної справи восьми учасникам.