Участь у нараді взяли також представники прокуратури, Львівсьої ОДА, однак Львівська міська рада на запрошення не відгукнулася.

«Ми не просто говоримо, ми робимо. Ми обіцяли, що будуть виділені кошти на Львівський геріатричний пансіонат, – вони виділені під час пленарного засідання у вівторок, 30 січня. Тож цього року вперше за десять років суму в розмірі 4,8 мільйона гривень виділено  геріатричному пансіонату. Ці кошти будуть витрачені на пріоритетні цілі.

Друге – ми знайшли варіант як вирішити юридично проблеми із землею. Сьогодні доповідав начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра, який продемонстрував документи, з якими ми мінімум чотири рази зверталися до Львівської міської ради з проханням виділити земельну ділянку. Останнє таке звернення –  липень 2017 року. На жаль, нам давали відповідь, що є суди, і що в користування виділити земельну ділянку неможливо.

Тому останні півроку йдемо шляхом, яким йдуть інші області, коли ми за нашими обласними закладами оформляємо в обласну власність земельні ділянки. Я думаю, якщо не буде спротиву зі сторони міста, то ми цю земельну ділянку, разом і цією, що є предметом суперечки,  у 2,4 гектара, закріпимо за Львівською обласною радою і далі «воюватимемо» з  недбалим  орендарем. Збудувати там без згоди обласної ради ми не дамо, щоб не було нікому іншому не можна було втручатися в наші обласні комунальні заклади: чи в майно, чи в землю.

Ми хочемо робити конкретні кроки. Хочемо, щоб людям у геріатричному пансіонаті було комфортніше працювати і перебувати. Хочемо, щоб установа була в значно кращому стані. Тому ми порушуємо питання не просто, щоб поговорити, а щоб вирішити питання за суттю. Виділення конкретних грошей – це вирішення питання суттєво, оформлення земельної ділянки у власність обласної ради – це справа теж за суттю», – прокоментував результати засідання круглого столу Володимир Гірняк.

Опісля, за словами посадовця, буде підготовлено проект рішення обласної ради з цього земельного питання. 

Прес-служба Львівської обласної ради