Організаторки акції кажуть, що у такий спосіб хочуть розвінчати міфи про жінку у хустці. Сучасній жінці, яка хоче бути успішною на роботі і у сім’ї, варто привертати увагу до свого розуму та душевних якостей, а не зовнішніх принад, каже президент Всеукраїнської асоціації мусульманок Катерина Юрченко.

Хіджаб – це традиційний жіночий одяг в ісламі, що має вкривати тіло і голову. Цього вимагає релігія, а в деяких мусульманських країнах – і закон.
До слова, у деяких мусульманських країнах час від часу відбуваються акції протесту проти обов’язкового носіння хіджабу, нікаба, якій закриває і обличчя жінки, й іншого подібного одягу. Фото з архіву РІСУНаприклад, такі акції в Ірані, за повідомленнями  ВВС, відбуваються від грудня 2017-го року. Першу за 40 років таку акцію у Тегерані провела 27 грудня Віда Мовахед, мати півторарічної доньки, яка публічно зняла хустку і розмахувала нею, як прапором, за що була затримана поліцією, потім відпущена на волю й знову затримана, – повідомляє інформаційна служба BBC.
Українські мусульманки вбирають хіджаби не тому, що їх хтось контролює, говорить представниця українських мусульманок Юлія Бурнацева.

Дівчата у хіджабах роздали перехожим жінкам квіти та магніти із написами “Бути доброю – красиво! Робити добро – це так красиво!” Про це інформує Українське радіо.

Також про це – тут:

Читайте також: У Києві день хіджабу став святом християнсько-ісламської дружби