Та їхню діяльність зупинили працівники управління захисту економіки у Львівській області спільно із прокуратурою области.

Правоохоронцями  встановлено, що 39-річна мешканка Дрогобицького району та 27-річний мешканець Самбірщини розробили злочинну схему незаконного відчуження нерухомості за фіктивними документами. Нежитлова будівля вартістю понад п’ять  мільйонів гривень, якою «зацікавились» зловмисники, належала товариству з обмеженою відповідальністю.

Упродовж 2016-2017 років аферисти кілька разів звертались до суду з питань уявного  успадкування майна й зазначали  адресу цього об’єкту нерухомости. Після отримання  необхідних судових документів, вони відтак  намагались перепродати його іншому підприємцю.

Під час  досудового розслідування, жінка, що входила до злочинної групи, намагалася підкупити правоохоронців: запропонувала хабар в сумі десять тисяч  доларів США (за офіційним курсом – майже  280 тисяч гривень). Під час передачі половини названої суми її було затримано. Відтак  суд обрав для неї спритниці  запобіжний заходу у вигляді домашнього арешту.

За спробу незаконного відчуження нерухомості обом зловмисникам оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство) та ч.2, 4 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене статтями, – позбавлення волі на термін  від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Світлина від Головне управління Національної поліції у Львівській області.