За словами пана Гординського, на надзвичайний виклик виїздили дві машини із їхнього підрозділу, місцева поліція та ремонтна бригада з підприємства електромереж. Рятувальники найперше зрубали дерево та відтягнули його від будинку. Окрім цього, як стверджує головний надзвичайник Трускавця, четвертого  лютого до них надходили повідомлення від мешканців міста про те, що на їхніх особистих подвір’ях чи на територіях  ОСББ теж попадали дерева. Як переконує пан Гординський, на такі виклики надзвичайники не їдуть, оскільки це компетенція місцевих комунальників та структур ОСББ. Завдання рятувальників – надзвичайні ситуації та пожежі.

Через снігопади у Трускавці без вуличного освітлення залишилися мешканці вулиць Грушевського, Заньковецької, Лисенка а Городище.

За інформацією комунальників міста, на очищення вулиць Трускавця від потужного снігопаду залучено шість одиниць техніки, окрім цього працювали 17 двірників у мікрорайонах оздоровниці, дев’ять – у курортному парку, також було залучено три роторні машини.

За прогнозами синоптиків, найближчими днями мешканців Львівщини чекає нове випробування морозами та снігопадами. Температура вночі знизиться до -13 градусів й до шести-восьми вдень.

Наталя ЗЕЛЕНА

Джерело