Том Сойєр – герой найвідомішого твору Марка Твена – напевно знає, що честь фарбувати паркан може вартувати зацікавленому цілого яблука, вивести бородавки допомагає гнила вода, а на заручинах обіцяють любити до останнього подиху. Але що робити, коли задля спасіння невинного і спасіння свого ж сумління маєш ризикнути власною безпекою і життям?

Перший театр запрошує глядачів відчалити у подорож бурхливими водами Великої ріки, спуститися до таємничих підземних печер та знайти справжній скарб.
Автори відходять від класичного зображення твенівського міста на ріці. Світ вистави зринає складною ступінчастою конструкцією з безліччю проходів та люків, він населений героями одягненими у Бохо-стилі, наповнений сучасними музикою та пластикою. Саме у такій естетиці перед глядачами оживуть винахідливий Том Сойєр, його вірні друзі Гек Фінн і Джо Гарпер, чарівна Беккі Тетчер і навіть сам Марк Твен.

Вистава орієнтована на підлітків від десяти  років, але буде цікава і їхнім батькам, як і твір Марка Твена, що був створений автором як роман для дорослих, але шалену популярність має  також серед дітей.

«Пригоди Тома Сойєра»
Тімоті Мейсон за романом Марка Твена
Переклад – Роман Валько
Режисер-постановник – Роман Валько
Художник-постановник – Микола Молчан
Художник з костюмів – Віоліна Даренська
Музичне оформлення – Микола Хшановський
Пластика, хореографія – Нінель Збєря
Консультант з лінді-хопу – Олександр Чернов
Асистент режисера – Ольга Гапа

Приблизна тривалість: 1 година  40 хвилин
Для дітей від десяти років.

Каса театру: +380 (32) 255 33 30
Квитки онлайн: https://gastroli.ua/en/places/161

 

Подія у фбgoo.gl/kM2UFt

Інші дати показу прем’єри: 10 лютого (14.00), 11 лютого (15.00), 13 лютого (13.00), 14 лютого (12.00)

 

Катерина ЧЕРЕМНОВА