«Жінка, чоловік та весь цей джаз» – це своєрідна міні-вистава у віршах під акомпанемент розкішних джазових ритмів від знавців своєї справи, кавер-бенду “OrchestraVito”. Акторами на сцені є Мар’яна Савка (жіночий голос) та Славко Нудик (чоловічий голос). Природною є поява ще «Голосу країни» – голосу Павла Табакова.

«Майже десять років тому ми з Павлом Табаковим та колективом “OrchestraVito” презентували «Джаз-кафе», у такому жперформативному форматі, коли вірші можна було читати, співати, танцювати. Це були шалені емоції! – згадує Мар’яна Савка. – Ідея відновити такий поетично-джазовий формат з’явилася спонтанно, коли я зрозуміла, що насувається мій невеличкий ювілей (21-го лютого – мій день народження), а я хочу не просто приймати дарунки, а дарувати. Тим паче, з того часу написано багато нових віршів, пережито багато змін. Дуже радію, що з нами Славко Нудик – не лише відомий співак, але й прекрасний актор!».

Музично-поетичний перформанс «Жінка, чоловік та весь цей джаз»подарує усім шалений вечір, сповнений віршів, музики та неймовірних емоцій. Чекаємо на вас у середу, 21 лютого, о 18.00 в клубі “FESTrepublic!

Юлія ТУНІК-ЧОРНА,

речниця “ВСЛ”