Місце теж декому не сподобалося (хоча й тут є простір для дискусії, бо тут затишніше, ніж у деяких «крутих точках»), та от чи замислилися  ті, хто висловлював подібну опінію, що господар «СМС» Володимир Мельник виявився на всю нашу велику околицю єдиним, хто радо погодився прийняти в себе доброчинну імпрезу й не правив захмарні ціни за оренду, а надав свій локаль безоплатно…

Відомо, що найблагороднішою зброєю є добро, й тут безлічі суперлативів вартує невтомна, творча й небайдужа дрогобичанка Леся Татарська. Вміє вона згуртувати, зібрати разом людей, заручитися підтримкою волонтерів-однодумців привезти до міста зірок першої величини, переконати й підприємців і тих, хто при владі та при посадах, що є те, що минає, а є цінності та чесноти неминущі. Й головне, власне, благодійність, допомога тим, кому вона нині так потрібна.

А ще дарує волонтерка радість і позитив.

І позавчора тут, у нас, у Дрогобичі, в благодійному аукціоні взяли участь леґенда української пісні Герой України Ніна Матвієнко,  артистка, актриса-дрогобичанка Олена Дудич, народна артистка України Алла Шкондіна, володар престижної кінопремії “Золота Дзиґа” за найкращу роль другого плану у стрічці “Гніздо горлиці” заслужений актор України Микола Боклан, актор, виконавець головної ролі у “Кіборгах” Роман Ясиновський, співак Слава Сінчук та Каріна Плай, актори Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича, В’ячеслав Соломка, Віктор Винник та гурт «Мері», народний ансамбль бального танцю «Оксамит», дрогобицький «ТЕТ квАр ТЕТ», актори Наталія Васько та Микола Боклан, “Дует імені нас», дрогобицькі майстри ужиткового мистецтва та багато інших людей, відомих urbi et orbi.

Лунала чудова музика, були танці, невимушене спілкування, гарний фуршет, А головне – було зібрано кошти на придбання апарату штучного дихання для відділення штучного дихання міської лікарні № 1 та – під час доброчинного аукціону – на лікування юної дрогобичанки Вікторії Коцюби.

Вартість апарату, якого так бракує головному шпиталю міста, близько 300 тисяч гривень. Під час Першого балу зібрано понад половину необхідної суми – 169 тисяч 550 гривень.

Мистецький аукціон допоміг зібрати 30 тисяч 600 гривень на лікування Вікторії Коцюби.

Імпрезу проведено  виключно за кошти доброчинців, без залучення жодної гривні міської скарбниці. Й мало хто може уявити,  скільки сил та енергії потрібно було організаторці на те, щоби її благородна ідея вдалася й дала очікуваний результат. То ж невгамовним критика радимо скеровувати свої власні сили на щось так само корисне громаді, а не на нарікання, що «могло бути краще»…

Окремо слід сказати про ведучих – Олену Грищенко Білу та Святослава Херовича, які зустрічали та представляли гостей і про Єву Райську та Андрія Альберду, які вправно та артистично вели імпрезу.

Розпорядниками Балу були його організаторка та натхненниця Леся Татарська та Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, які не лише вітали гостей, але й приготували гарні та цікаві дарунки для них, а також для волонтерів й усіх тих, хто в той чи інший спосіб долучилися до проведення доброчинної акції.

Були й подяки та грамоти для декого з найбільш активних. І дуже приємно(це справді неабияк тішить), що не забули й про цех журналістський. Серед відзначених Подякою Міністерства культури – редакції популярного в реґіоні часопису «Медіа Дрогобиччина» та нашого інтернет-видання…

Благодійний бал “Щастя – усім дай Бог” засвідчив: і в нинішній непростий час у такому надто непростому й часто дивному Дрогобичі, є люди навдивовижу активні й небайдужі, котрі налаштовані на позитив, яким заряджають інших. А ще довів справедливість старої істини: благодійник – це людина, яка вважає за краще віддати гроші тим, хто їх оцінить, замість того щоб залишити їх своїм родичам..

Дрогобицький  Бал-2018 справді став морем добрих емоцій та позитиву. Захід має всі шанси стати новою традицією в місті, де доброчинність все ж зостається однією з чеснот значного числа його мешканців.

І не забудьмо тих, хто підтримав захід:

Медія-партнери:  Радіо «Котермак» (Олександр Максимов, Єва Райська), ґазета та сайт «Медіа Дрогобиччина» (Марія Кульчицька), фотомисткиня  та репортерка Маша Тяжкун, радіо «104,3 FM» (Діана Гайворонюк), Радіо «Хіт FM» разом з групою «Pro Media», «Варто-Галицькі новини»» (Олег Дьорка), «РІА-журнал мудрих людей», «Твоє радіо» (Віктор Возняк), телеканал “Перший західний”,  Дрогобицька інтернет-ґазета «Майдан» (Роман Ощипок)

Підтримка – Дрогобицька міська рада (Тарас Кучма), Східницька селищна рада (Іван Піляк).

Спонсори: «Соціальна аптека» (Оксана Вархоляк), готель «Club PH» (Трускавець,) торгівельна марка «Klinkov», компанія «Villa Krim», Марія Сміт, Любов Гембарська (Ванкувер, Канада), Дрогобицьке ВПУ-19 (директор Володимир Маринкевич), «Майстерня свят» Мар’яни Лужецької, Дім моди “Kostelni», весільна агенція «LizA”, крамниця «Ангелятко», книгарня «Час читати», кафе «Мальви», «Miramati», «Родзинка кейтеринг» (Надія Кахнич), туристична агенція «Ґлобус-сервіс», пекарня  «ZDOBLEW & Ze Caffe», магазин-гуртівня «HoReCa Service », фірма «Greinplast» і підприємець Юрій Мацигін,  ТзОВ «Леоні Ваерінг Системс УА ГмбХ», готельно-ресторанний комплекс “Візит”, весільний салон “Ірина”, “Творча майстерня ЛесЯ” та чимало інших.

Головний меценат – агрооселя «Сімейний маєток Сташека»(Генеральний директор Володимир Мельник).

Окрема дяка волонтеркам Мар’яні Бараняк та Оксані Рудавській.

Світлина від Лесі Татарської.

Фото автора репортажу

Так все виглядало

Ще світлини