20 лютого

13:00 — в історичному відділі музею “Дрогобиччина” (вул. І. Франка, 32), у Меморіальній кімнаті Героїв Небесної Сотні відбудуться захід-реквієм “Дрогобич гідно вийшов на Майдан та презентація музичних творів барда Лілії Кобільник.

14:30 – у Народному домі імені Івана Франка відбудеться захід зі вшанування пам’яті героїв Небесної сотні за участю читців та показу відеороликів про події на Майдані.

Опісля відбудеться хода, панахида та покладання квітів до пам’ятного знаку на стіні Катедрального собору Пресвятої Трійці.

15:00 — у Світлиці Ратуші відбудеться зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми з бійцями добровольчих формувань — учасниками АТО.

18:00 – у Сквері Героїв Небесної сотні (вул. П. Орлика) відбудеться флешмоб пам’яті «Герої не вмирають!», ініційований міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.

Запрошуємо дрогобичан та гостей міста долучитися до флешмобу, запаливши свічу пам’яті біля пам’ятного знаку у Сквері Героїв Небесної сотні на вулиці П. Орлика.

21 лютого

16:00  – у Ратуші відбудеться зустріч керівництва міста з родинами Героїв Небесної Сотні та учасниками Революції Гідності.

Нагадаймо:  під час розстрілів  на Майдані Дрогобиччина втратила трьох своїх краян –  Героїв Богдана Вайду, Олега Ушневича та Йосипа Шилінга.