Про це інформує сайт Федерації гімнастики України.

Наша спортсменка лише одним балом поступилася росіянці Анастасії Сєрґєвій, тому й отримала «бронзу».

Третє місце – в ще однієї української спортсменки – киянки Вікторії Онопрієнко.

Відповідно до регламенту, лише одна краща гімнастка від держави має змогу змагатися за нагороди Олімпіади

У четвер, 15 лютого, у Москві, на кваліфікаційному відборі на Юнацькі Олімпійські Ігри, львівська гімнастка Христина Погранична стала срібною призеркою турніру, поступившись лише одним балом російській гімнастці Анастасії Сєргєєвій. Таким чином, львів’янка виборола ліцензію на участь України в третіх Юнацьких Олімпійських іграх, що пройдуть у жовтні у Буенос-Айресі. Про це повідомляє сайт Федерації гімнастики України.

Третьою стала ще одна українка, киянка Вікторія Онопрієнко. Згідно з регламентом відбору, лише одна краща гімнастка від країни зможе позмагатися за Олімпійські нагороди.

У вправі з обручем львів’янка продемонструвала найліпший результат, її оцінка 16.9 бала була найвищою оцінкою турніру серед усіх учасниць.

Головою нашої делегації на кваліфікаційному відборі була тренерка-наставниця нашої краянки Ірина Руда.

Нагадаймо: сьомого лютого Христина Погранична виборола Кубок України з художньої гімнастики, а торік у грудні у Дубаї в ОАЕ здобула п’ять (!) медалей.

За неодноразові перемоги та чисельні нагороди в гімнастиці в травні минулого, 2017 року на сесії Львівської міськради за нагоди Дня міста 13-річну спортсменку, родина якої походить з Дрогобича, визнано «Львів’янкою» року. Вона – наймолодша володарка премії за всю її історію.

Світлини – zaxid.net