Як інформує директор  ТІЦу Ігора Чава, над цим проектом група дрогобицьких ентузіастів, що поставили собі за мету формування нової стратегії брендінґу міста працювала більше року.

«Брендинґ – це активна маркетингова стратегія, що включає комплекс заходів щодо зміни бренду міста, або його складових. Вдалий брендинґ дозволить Дрогобичу вийти на новий рівень розвитку, привернути увагу туристів та продемонструвати інвесторам привабливість міста, а презентований сайт є містком для проведення заходів щодо формування стратегії ребрендинґ Дрогобича. Ми плануємо провести конкурс слоґана міста та створити сучасний  туристичний логотип Дрогобича.  Це практика, якою користуються усі великі міста Європи та, зрештою, світу. Ми хочемо оновити через слоґан міста та логотип сприйняття Дрогобича у всьому світі. Сподіваємося, дрогобичани нам у цьому допоможуть”, – сказав Ігор Чава, котрий сам є істориком і добре знає багатокультурну історію нашого міста.

В конкурсі на найкращий слоґан міста було опрацьовано майже 20 ідей.  Найбільшу популярність здобули «Дрогобич: в ньому вся сіль; «Дрогобич – півтора міста», «Дрогобич – аліґанське місто» (останнє неабияк дивує, бо й не по українському й навіть не по галицькому – Авт.). Виходячи з цих асоціацій, було виготовлено три промоційні відеоролики, які дають пояснення сенсу запропонованих слоґанів.

Слоґан, який стане переможцем, буде рекомендовано дизайнерам для розробки майбутнього логотипу міста.

Основне ж завдання й салогана й логотипу – залучення більшого числа подорожніх до Дрогобича й створення позитивного образу міста в Україні та за її межами.

Слоґан буде обрано під час публічних консультацій в рамках проекту «Задай курс владі» ВГО «Інститут «Республіка»».