У своєму звіті керівничка  управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака наголосила, що традиційними туристичними пропозиціями Львівщини є відвідини історичних міст области – Львова, Жовкви, Дрогобича, а також курортних теренів – Трускавця, Східниці, Моршина та Карпат.

Водночас  чиновниця  зазначила, що  2017 року для журналістів, блоґерів та туроператорів з України та закордону організовано десять промоційних турів. Найцікавіші місця відвідали  Львівщини 74 журналісти, 14 блоґерів та 36 туроператорів.

В ході звіту начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака зазначила, що традиційними туристичними пропозиціями Львівщини є відвідини історичних міст, таких як Львів, Жовква, Дрогобич, а також курортних територій – Трускавець, Східниця, Моршин та Карпати.

Про це інформує керівник Дрогобицького ТІЦу Ігор Чава.

Варто пригадати: вечірня екскурсія “Таємниці Дрогобицької Ратуші” увійшла до десятки найкращих театралізованих мандрівок у Вкраїні (замовити цю екскурсію можна в Дрогобицбкому туристично-інформаційному центрі, тел.: 097 786 60 09