Саме так можна говорити про нинішнього уродинника, знаменитого мистця слова, поета, перекладача, дослідника літератури, славіста, доктора наук  та й узагалі непересічної галицької особистости, луна про чий чин та творчість та діяльність науковця знають  далеко за межами Вкраїни, важко сказати, де не відають.

Поважний пан Лучук встиг, встигав і встигає багато. Сотні студентів завдячують своїм студіям в нього, не одне видавництво завдячує, що саме в них видано його книжки (не так, зовсім. Давно, ще й для дітей написав казочку, й відтепер уже всі чекають продовження)…

Та найбільше тішаться тим, що є в нас усіх Іван син Володимира шестеро Лучуків-найменших: Оксана-Марта, Олена-Софія, Зенон-Роман, Олеся-Анна, Лук’ян-Ярослав, Орися-Соломія, й пишаються вони  своїм татком.

Нині Іван Лучук зустрічає свій черговий лютневий «новий рік», а ми, разом з родиною достойника, всі, хто знаємо, спілкуємося, зичимо: миру, такого ж, як нині лучуківського світобачення й довкола сприйняття, оптимізму. Радости творчости й задоволення від всього, що має в житті нині й радости від того, що буде завтра.

Картинки по запросу Алкоголь на день народження

З роси, з води, шановний! Гараздів!