Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало виконавчий комітет Дрогобицької міської ради усунути спотворення конкуренції на ринку пасажирських перевезень.

Про це 20 вересня ЗІКу повідомили у прес-службі Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Проаналізувавши діяльність конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з визначення переможців на перевезення пасажирів на регулярних маршрутах у місті Дрогобичі, відділення виявило порушення конкуренційного законодавства. Встановлено, що Комітет шляхом одноголосного голосування одночасно визначив декількох переможців – перевізників на кожному із маршрутів міста. Такі дії суперечать вимогам Порядку визначення переможця конкурсу. У свою чергу, виконком, як організатор перевезень, не висловив жодних заперечень проти вищенаведених результатів конкурсу та уклав із перевізниками договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у місті.

«Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повинен привести свою діяльність у відповідність до чинного законодавства. Адже своїми діями виконком та конкурсний комітет вчинили антиконкурентні дії, що призвели до спотворення конкуренції на ринку пасажирських перевезень», – зазначив з цього приводу голова Львівського відділення АМКУ Ігор Коломієць.