У квітні всім українцям перерахують субсидії. Дохід при розрахунку розміру знижки будуть враховувати за минулі півроку, що призведе до скорочення розмірів субсидій для пенсіонерів, а також громадянам, які отримують мінімальні зарплати.

При перерахунку субсидій будуть враховувати розмір доходу сім’ї з жовтня 2017 го по квітень 2018 го. Згідно з постановою Кабміну, враховують дохід за два квартали, що передують місяцю призначення знижки. Таким чином, значно скоротиться розмір субсидій для пенсіонерів, а також українців, які отримують мінімальні зарплати.

Для прикладу: сім’я з двох пенсіонерів до осучаснення пенсій мала сукупний дохід в три тисячі гривень  і сплачувала  за комуналку з субсидією не більше 415 гривень. В середньому пенсії українцям підняли на 400-500 гривень. Так, сукупний дохід цієї ж сім’ї в цьому році може скласти вже чотири тисчі гривень, і за комуналку в такому випадку доведеться платити вже 705 гривень. Також «уріжуть» знижки українцям з мінімальними зарплатами і всім, у кого виріс дохід, порівняно з початком 2017 року.

Джерело