Спортсменки області – Катерина Ярема (ЗОШ № 16 ), Аліна Мисишин (ЗОШ №  1), Анна-Марія Вагіла (ЗОШ № 4) та Ліліана Кіцера зі Львова – вибороли третє місце.

Чоловіча ж команда – Віталій Войтів (ВПУ 19), Ігор Буштин (ДКНіГ), Михайло Лесишин (ЗОШ№ 5) та Олег Мазурик з Михайлевич (ЗОШ № 4) посіла перше місце.

В індивідуальних змаганнях наш краянин, вихованець ДЮСШ імені Боберського Войтів Віталій став абсолютним чемпіоном України: він виборов перші місця в багатоборстві, в першій та в другій вправах. В успішному  виконанні складних вправ спортовець значно  своїх суперників.

Також призерами змагань стали Ліліана Кіцера в першій вправі (третє місце), Анна-Марія Вагіла в другій вправі друге  місце) та Михайло Лесишин в другій вправі (третє місце).

Це черговий гідний успіх спортсменів Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського, які вибороли  сім золотих, одну срібну та п’ять бронзових нагород.

І вже небавом в  чемпіонаті Європи, який відбудеться в столиці Азербайджану Баку  12 -15 квітня 2018 року візьмуть участь дрогобичани Віталій Войтів (основний склад збірної команди України), Михайло Лесишин та Олег Мазурик (юніорська збірна  України).