Кошти на придбання пристроїв блокування були виділені з бюджету міста Трускавця. За 12 тисяч гривень було придбано 6 пристроїв, які блокують колеса автомобілів-порушників. Вже наприкінці минулого тижня трускавецькі поліціянти почали активно їх використовувати.
Порушників шукати довго не доводиться, незаконно припаркованих автівок вистачає практично на кожній вулиці міста. Однак найбільша увага поліції наразі зосереджена на центральній частині міста.
“Ми застосовуємо різні методи: часом обмежуємось попередженнями, часом дієвим є лише блокування коліс. Окрім цього з минулого тижня ми ввели додатковий піший маршрут патрулювання, що пролягає через центральну частину міста” – зазначив на понеділковій нараді начальник Трускавецького міського відділення  поліції Богдан Собко.
Поліція фіксує блокувальний пристрій на колесо автомобіля, а на лобовому склі з боку водія наклеює інформаційну наклейку з номером телефону, за яким необхідно звернутись до поліції задля того, щоб колеса їхнього автомобіля було розблоковано.
За порушення правил паркування водієві доведеться сплатити штраф:  від 250 гривень і більше, залежно від виду порушення. Кошти, отримані від штрафування незаконних паркувальників, повинні надходити до міської скарбниці.