Бо ж нічого,  більш вартісного, аніж здоров’я, у людини немає. Боротьба за право жити, бути здоровим, радісним і  оптимістичним переважає на усіма  іншими проблемами.

І коли треба переживати за своїх рідних, стоячи перед дверима операційної чи реанімації, долаєш розпач лише молитвою…
Отже, ми вирішили допомагати тим, у кого є такі проблеми.

Як зібрати гроші? Багато необхідних грошей! Наше сучасне суспільство ще не готове до благодійності:  життя у всіх непросте. Та все ж  нашою ініціативою – Благодійним балом – ми зуміли переконати дрогобичан і не лише їх, наскільки важливо уміти допомагати, відгукуватись серцем, і вони свідомо пішли назустріч.

Наш другий доброчинний проект засвідчив: потенціал благородства в наших людях високий, ми будемо звертатись до нього й надалі, бо ще недужих  краян потребують допомоги.

Я пишаюсь людьми, які були зі мною поруч, допомагали, вирішували організаційні завдання, висували цікаві креативні ідеї і реалізовували їх. Так ми змогли, завдяки великій культурній складовій – організації масштабного концерту, творчої зустрічі, спілкування з відомими творчими особистостями – зробити вечір і відпочинку, і духовної роботи, де люди осягали необхідність потреби ділитися з тими, хто потребує допомоги.

Та, окрім іншого,  учасники Балу змогли провести час у затишній, гостинній атмосфері відпочинкового комплексу «СМС».
Нам спільно вдалося  зібрати кошти на апарат штучної вентиляції легень для реанімаційного відділення КНП «ДМЛ №1».

Картинки по запросу Дрогобицький благодійний бал

Я бачила захват лікарів, які з ентузіазмом дивились на цей диво-прилад. Наче дитині, апарат уявлявся мені розумним трансформером, що вміє самотужки вправлятися із складними завданнями рятування хворих. А лікарі неабияк тішилися! Вони отримали  реальний інструмент допомоги, й усе  це завдяки благородству й розумінню дрогобичан. А ще вони вже думають, чого в цій скруті ще бракує нашій міській комунальній медицині.

Тож маємо  величезне поле для діяльності і ми дуже розраховуємо на свідомість і підтримку небайдужих.

Долаючи критику незадоволених, нерозуміння скептично налаштованих, ми домагатимемося  й надалі поважних  результатів. На злостиві закиди недоброзичливців немає часу і бажання звертати увагу:  надто багато справ і прагнень в нас попереду.

Хочу нагадати принагідно біблійний вислів: «Багато покликаних, та мало обраних»!

До доброчинности закликаємо  усіх:  приєднуйтесь і ви виборете  право бути серед обраних.

Леся ТАТАРСЬКА

Картинки по запросу Дрогобицький благодійний бал