Як пояснив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, на даний момент майно може бути продане або способом аукціону, або способом викупу орендарем (у виключних випадках). «Ми вводимо ще один спосіб – це залучення інвестицій в обласне майно. Тобто, є випадки, де не можна продати майно з аукціону. І щоб воно, залишаючись обласним, ефективно використовувалося, – буде застосовуватися положення про інвестиційний конкурс. Мета проста – надання послуг і якомога більші надходження до обласного бюджету», – наголосив він.

Підсумовуючи конструктивне і фахове обговорення положення, Володимир Гірняк зауважив, що радикальних зауважень до проекту документа немає. «Але ми, безумовно, повинні його доопрацювати, врахувати всі слушні пропозиції. Ключова річ – власність повинна використовуватися ефективно», – резюмував заступник голови Львівської обласної ради.  

Варто додати, що в квітні планується провести ще одне громадське обговорення з цього питання. Опісля доопрацьований проект положення буде винесено на розгляд сесії Львівської обласної ради.

Із проектом положення можна ознайомитися – тут.

 

Прес-служба Львівської обласної ради