«У проекті державного бюджету на 2018 рік не було передбачено субвенції місцевим бюджетам на оплату надання пільг населенню. Тобто органи місцевого самоврядування були зобов’язані фінансувати низку пільг, визначених державою. Тож у міському бюджеті Дрогобича на 2018 рік було передбачено 18 мільйонів гривень на оплату цих пільг. Однак згодом на державному рівні було ухвалено  рішення фінансувати  пільги з державного бюджету. Тому попередньо виділені  кошти, необхідно було скерувати  на проведення інших робіт», — пояснила  начальник фінансового управління Дрогобицької міської ради Оксана Савран.

Відтак депутати під час чергової засідання сесії Дрогобицької міської ради ухвалили рішення про виділення 17 мільйонів 680 тисяч  гривень на фінансування проекту капітального ремонту вулиці  Михайла Грушевського та 320 тисяч  гривень  на оплату за виготовлення проектно-кошторисної документації рекультивації Броницького сміттєзвалища.

«Буквально за декілька тижнів розпочнеться довгоочікуваний ремонт вулиці Михайла Грушевського. Окрім коштів, виділених з міського бюджету, очікуємо також грошей  з обласної чи державної скарбниць, щоб  цього року  повністю капітально відремонтувати всю вулицю. Також у цьогоріч  продовжимо роботи з реконструкції площі Ринок, які триватимуть до наступного, 2019 року.
Щодо Броницького сміттєзвалища, то, є надія,  що виготовлення проектно-кошторисної документації, яке відбувається за спеціальною процедурою, дозволить врегулювати ситуацію, яка склалася.

Відтак, за умови сприяння громади Брониці, ми зможемо продовжити підготовчі роботи до рекультивації сміттєзвалища, а також розпочати саму  рекультивацію», — стверджує Дрогобицький  міський голова  Тарас Кучма.

З приводу ремонту вулиці Михайла  Грушевського директор департаменту міського господарства Роман Москалик зазначив, що переможець тендеру на виконання робіт уже визначений, зараз  триває перевірка документації, й уже до кінця березня буде розпочато капітальний ремонт вулиці.

Окрім цього, чиновник  сказав, що на час проведення робіт буде повністю перекрито вулицю Грушевського від перехрестя з вулицею  Пилипа  Орлика до перехрестя біля торговельного центру  «Шах» (колишній Універмаг), також буде змінено рух усього транспорту включно з громадським..