Сон – життєва необхідність кожної людини.  Під час в організмі відбуваються унікальні відновні процеси, без аж ніяк  не можна відчути бадьорість і компенсувати повноту наших сил.

Як свідчить статистика, понад 50 відсотків населення планети  страждає  від тих чи інших порушень сну страждає за останнє сторіччя  загальний час нічного сну зменшився на 20 відсотків.

Найбільш поширена проблема, пов’язана з  порушенням сну, – безсоння («інсомнія»). На цю недугу  страждають 11-35 відсотків людей на всіх континентах.

Серед основних причин безсоння фахівці називають  миттєві або постійні стрес та неврози, які так часто трапляються в повсякденному житті.

Надто часто від безсоння потерпають  люди після 50 років і жінки.

Правники та працівники царини освіти, культури і мистецтва  потенційно перебувають у групі ризику.

Найчастіше безсоння чатує на свої жертви  восени: це пов’язано зі зменшенням світлового дня, а також навесні і, коли загострюються певні розлади нервової системи і настрою.

За статистикою на інсомнію дуже часто страждають люди з низькими споживчими можливостями. Безсоння  поводує  зниження концентрації уваги, дратівливість і погіршення настрою, і, як наслідок, впливає на зниження імунітету в цілому.

Нерідко чуємо: «Сон – найкращі ліки».

І результати дослідження, проведеного американськими науковцями  зі Стенфордського університету, підтверджують цю істину.

Спокійний нічний сон є необхідною умовою для того, щоб імунний захист організму проявляв себе якомога краще.

Тож із днем сну, шановні!