Четвертого квітня легендарній українській співачці Квітці Цісик виповнилося б 65 років. «Дякую тобі, Квітко», – каже співачка Оксана Муха і присвячує їй свій концертний тур «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» містами Західної України у рамках однойменного соціально-культурного проекту.

 До туру вдячності Оксани Мухи доєдналися оркестр, рок-група. А нещодавно співачка Ніна Матвієнко підтвердила свою участь у проекті! Вона прибуде до Львова і Дрогобича, щоб виступити на концертах у цих містах. Спеціально до туру Ніна Митрофанівна готує пісні з репертуару Квітки.

 Нагадаємо, у програмі концертів «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» – найкращі пісні із репертуару Квітки та Оксани, що звучатимуть у автентичних, і оригінальних аранжуваннях.

 «Дякую тобі, Квітко!», – скажімо разом із Оксаною Мухою та Ніною Матвієнко! 

Чекаємо вас на концертах, присвяченому  65-літтю співачки-легенди Квітки Цісик!

Графік туру і квитки на «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» тут: https://www.facebook.com/ Oksana.Mukha.Music/

Оксана Муха – володарка Ґран-прі Першого  Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку, яку назвали «другою Квіткою». І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки, має її пісні у своєму репертуарі.

 Місце зустрічі в  Дрогобич – 29 КВІТНЯ, 18 година, Народний дім!

Квитки у Народному домі (2 33 73) та у касі муздрамтеатру (067 310 66 73).

Концерти «Kvitka: два кольори”» відбудуться у 16-ти містах Західної України! У гастрольному графіку Оксани Мухи та її команди – Львів, Дрогобич, Борислав, Золочів, Стрий,  Радехів, Червоноград, Жовква, Мостиська, Тернопіль, Козова, Івано-Франківськ, Коломия, Долина, Хмельницький та Луцьк.

Нагадаймо: це вже другий приїзд знаменитої співачки до міста Франка та Шульца: 12 січня Оксана Муха виступила з Різдвяною програмою на кону муздрамтеатру імені Юрія Дрогобича, й цей концерт мав великий успіх і широких розголос.

 Відео

Ольга МАКСИМ’ЯК