Ось що сам автор написав  на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук: “Із рубрики «Дрогобич не перестає нас дивувати» На вулиці М. Грушевського з`явилась нова вибоїна в районі колишнього мед. училища. В районі 21:30 водій цього автомобіля не помітив цієї «ямки» і втрапив туди цілим авто. Водоканал який проводим там роботи не встановив відповідних знаків, а тільки обгородив це стрічкою яку ледь помітно у вечірній час доби. Отже водії Дрогобичини будьте обережні працює водоканал”.

Й випадок не поодинокій: щось десь розкопають, а потім або “залатають” так сяк, або взагалі залишать по собі срач, даруйте й безлад. Що, погодьтеся, для “найдивнішого міста в Галичині” є певною небезпекою.

Адже, попри всі декларації владних мужів і подяки добродієві Яневу, комунальних соужб нормальних в нас нема. Тому, мабуть, в нас, як за червоної доби (ініціатива ніби молоді студентській належить) закликають дрогобичан перед Святами, які надходять, прибрати місто замість комунальників… Раніше то називали “суботніком” , тепер – “міською толокою”…

А тим часом – місто в баюрах, з хідниками, якими перейтися годі та ямиськами на дорогах….

І на завершення ще одна світлина. Це – початок вулиці Грушевського, між сьомим та п’ятим будинками. Цей краєвид  “милує” око і піших дрогобичан, й тих, хто на колесах мало не чотири десятки літ. Скільки ще обіцятимуть, що “небавом тут буде ремонт”?!

Світлина від Леоніда Ґольберґ.

P. S. Уже в тій самій згадуваній нами соцмережі є й коментарі адвокатів влади, комунальників та водоканалу… Згадує дехто з них і про оголошення стосовно дорожних робіт… Та ніхто не каже про те, що все в нас зазвичай робиться через певне місце й навряд чи з щирим прагненням щось зробити саме для мешканців. які утримають весь той “загін” різного каліюрук посадовців. Он учора що було на розі Орлика та Лесі Українки, поблизу новоствореного покруча архітектурного (ростуть в нас як гриби будівлі на хабарях)? Люди мало ноги не ламали, бо в нас досі хідники чи дороги ремонтують вдень, коли на вулицях юрби людей…