Переможцем чемпіонату Всеукраїнського союзу таеквон-до для дітей у віковій групі вісім-дев’ять років став учень ЗОШ № 2 Денис Гвоздецький, який виграв усі свої чотири бої.

Світлина від Ґазета "Майдан".

Серед дорослих на Чемпіонаті України в абсолютній ваговій категорії срібло виборов відомий і досвідчений спортовець-дрогобичанин Сергій Щудло (Львівська політехніка).

Звісно ж, що свої високі нагороди та здобутки наші таеквондисти поділяють з тренерами – головою ФСК «Тайфун», головою Львівського осередку Всеукраїнського союзу таеквон-до, володарем чорного поясу другого дану Віталієм Шкрабою, заступником голови ФСК «Тайфун», володарем чорного поясу першого дану Олегом Войтовичем, секретарем ФСК «Тайфун» і Львівського обласного осередку ФСТ, володарем чорного поясу першого дану Андрієм Андибуром.

Друге місце в розділі спецтехніка і третє місце в двобоях посів переможець багатьох престижних змагань, учень ЗОШ № 1 Олексій Войтович.

Вихованець «Тайфуну» Андрій Мицан програв у першому поєдинку у віковій категорії 12-13 років майбутньому чемпіону України. В своїй категорії увійшов у десятку найсильніших.

Керівництво клубу «Тайфун» щиро вдячне відділу з питань сім’ї. молоді та спорту Дрогобицької міської ради й особисто Орестові Соломчакові за фінансову підтримку команди,  а також усім, хто зробив можливою участь дрогобичан у престижних турнірах.

Світлина від Ґазета "Майдан".

Віталій ЮРЧЕНКО

Світлини  – з архіву ФСК «Тайфун»