Встановлено, що голова комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури задля власного збагачення організував систему поборів з громадян за вирішення питань щодо виділення земельних ділянок під обслуговування житлового будівництва.

Правоохоронці викрили посадовця у січні цього року під час одержання чергової неправомірної вигоди у сумі вісім тисяч гривень, перерахованих на вказаний ним банківський рахунок.

Прокурор області повідомив зловмиснику про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369 – 2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди  для  себе  чи  третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або  пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди) КК України.

Обвинувальний акт був скерований на розгляд суду, який відсторонив посадовця від займаної посади терміном на два місяці та обрав для нього міру запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Як повідоляють у відділі комунікацій ГУ НП на Львівщині, 19 березня суд прийняв до уваги укладену із прокурором угоду про визнання винуватості й засудив посадовця до сплати штрафу в розмірі 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 12750 гривень.