Прикметно, що юнки-бельгійки Аліса Куришка, Ліселот Десмадрил, Яла Десхейпер, Ліса Деклерк прийшли до актової зали Дрогобицького вишу , чим викликали захоплення присутніх.

Також багатьох приємно вразили те, що дрогобицькі учасники проекту ні гірше за своїх фламандських друзів знають англійську й можуть нею доволі вільно спілкуватися )особливо це стосується майбутніх соцпрацівників, позаяк на соціально-гуманітарному факультеті надають серйозної уваги вивченню англійської, котра є загальноприйнятою мовою міжнародного спілкування.

Упродовж усього тижня  студенти відвідували вдома людей з обмеженими можливостями, займалися, спілкувалися з ними та їхніми опікунами, які цілодобово перебувають зі своїми підопічними.

Розповіді студентів, які звітували за зрублене під час здійснення проекту були емоційними, дехто не стримував сліз, коли чув про те, що доводиться переживати й самим неповноправним, і їхнім близьким. До того ж, не так уже часто в нас звертають саме на тих, хто опікується хворими з особливими потребами…

Учасники  учасники проекту побували у Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів «Надія», БФ Карітас» СДЄ УГКЦ, Стебницькому обласному центрі соціальної реабілітації інвалідів «Сонечко», спілкувалися з підопічними волонтерської організації біолого-природничого факультету.

Як зазначила одна з учасниць проекту Ліселот Десмадрил, головна їхня мета їхньої діяльності – подолати стереотипи в головах, які перешкоджають бачити особистість у кожній людині, незалежно від її фізичного здоров’я. А ще – навчитися чути, слухати та дослухатися.

Учасників проекту привітали ректор ДДПУ імені  І.Франка , доктор філософських наук професор Надія Скотна, проректор з міжнародних зв’язків доцент  Юрій Вовк, декан соціального гуманітарного факультету доцент Ігор Гриник та його колега, керівничка  біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська та соціально-гуманітарного, лектори бельгійського  Університету прикладних наук ВІВЕС Світлана Мусіна та Ліз Пітельйон, голова Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія», депутат міської ради  Ірина Дзюрах.

Студенти, які детально розповіли про проект й те, чого досягли й що зробили впродовж проектного тижня  отримали «Сертифікати про нарахування кредитів» за участь у проекті.

Нагадаймо, що плідній і тісні співпраці ДДПУ імені Франка та університету VIVES уже шість років.

Нині троє студенток соціально-гуманітарного факультету Ірина Луциків, Христина Кубай та Юлія Рудик проходять семестрове навчання в Університеті прикладних наук ВІВЕС (Бельгія) за програмою академічної мобільности «Еразмус+».

В Дрогобичі ж навчаються три студентки-бельгійки Шарлот Катуа, Фієн Ґімпе та Синтія Квізера.

Світлив Л. Ґольберґ.