Нині, на превеликий жаль, через байдужість  та надто низьку свідомість  окремих частини дрогобичан  чимало  дерев знищено, інші потребують порятунку аби не спіткала їх доля унікальних буків, що росли біля музею на Франка чи оцтових дерев в саду  бальнеологічної лікарні.

Й власне задля того, щоб стало місто гарнішим, з метою прикрасити зеленню  його вулиці, сквери та парки й довести, що Дрогобич справді є містом магнолій, а отже й привернути ще більшу увагу подорожніх до «єдиного міста на світі»,  Громадська організація ГО «Україна – це ти»  розпочинає втілення  проекту «Magnolia  challenge» (висадження магнолій у громадських місцях, біля храмів, відомих пам’ятників, дошкільних та навчальних закладів). Планується висадити біля 50 дерев.

Початок заходу у середу, 11 квітня 2018 року, о 12 годині.

І локація – головний корпус ДДПУ ім. Івана Франка (вул. І. Франка 24) за участі ректора ДДПУ ім. Івана Франка професора  Надії Скотної, віце-ректора Українського католицького університету у Львові,  правозахисника, філософа, публіциста, члена ініціативної групи “Першого грудня” Мирослава Мариновича, громадського активіста, правозахисника Хосе Турчика.

ІІ локація – Собор  святої Трійці.

ІІІ локація –Дрогобицьке добровільне Товаристов захисту дітей-інвалідів “Надія”.

ІV локація – Дрогобицький пологовий будинок.

V локація – Народний дім ім. Івана Франка.

Наступні локації: факультети та інститути ДДПУ імені Франка, загальноосвітні школи, дитячі дошкільні установи, громадські місця тощо.

Також планується створення  е-мапи, на який буде позначено місця, де висаджено екзотичні дерева й вказано імена дарувальників.

Світлина від Україна - це ти.

 

 

Контакти:

https://www.facebook.com/Ukraine.is.you.NGO/

nataliyadoroshenko02@gmail.com

 Наталія ДОРОШЕНКО.

голова ГО “Україна – це ти”.

Світлина – архів “Майдану”