Роман «Ніжність» – глибока, витончена і несподівана історія про кохання та втрату. Головна героїня, Наталі, втративши коханого Франсуа, не реагує на будь-які прояви уваги від чоловіків. Лише справжня ніжність здатна її зворушити і пробудити від суму. Книгу українською переклала Ірина Серебрякова. Над обкладинкою українського видання працювала Тетяна Омельченко.

У Франції «Ніжність» була номінована на усі п’ять найбільших французьких літературних премій. На батьківщині роман став бестселером, було продано понад 1 мільйон примірників. Книгу переклали на 30 мов. А невдовзі ДавідФоенкінос разом із братом, режисером Стефаном Фоенкіносом екранізували «Ніжність». У 2011 році вийшов однойменний художній фільм, де головні ролі виконали Одрі Тоту та Франсуа Дам’єн.

В Україну ДавідФоенкінос приїде разом зі своїм братом, режисером Стефаном Фоенкіносом на фестиваль «Французька весна» на запрошення Французького інституту в Україні.

Цього ж дня, 18 квітня, о 16.30 відбудеться презентація роману «Ніжність» у готелі «Леополіс» (зал «Карелія», вул. Театральна, 16). Модеруватиме Мар’яна Савка.Одразу після зустрічі у Львові французький письменник зустрінеться зі своїми читачами у Києві – 19 квітня, о 16.00, у Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19). Модеруватиме Ірина Славінська.

Партнери «Французької весни» в Україні: Французький інститут в Україні, Посольство Франції в Україні, «Alliancefrançaise», «УкрСиббанк», «CréditAgricole», «PremierHotelsandResorts».

Світлина від Леоніда Ґольберґ.

Довідка:

ДавідФоенкінос – французький письменник та сценарист. Автор 15 романів, один з найпопулярніших франкомовних романістів. Книги Фоенкіноса перекладені майже трьома десятками мов  та отримали більш, як десять визначних нагород. Народився 24 жовтня 1974 року в Парижі. Закінчив Сорбонну, де вивчав філологію. Вчився в паризькій джазовій школі за класом гітари. Пише сценарії для таких французьких режисерів як Седрік Клапіш та Жак Дуайон. 2011 року за мотивами його роману «Ніжність» було знято фільм.  2010-го зіграв роль батька Барбари у фільмі Ремі Безансона «Сексу багато не буває»(фр. “Un heureux événement”).

Прес-служба “Видавництва Старого Лева”