Чемпіонат відбуватиметься  від четвертого 22 червня 2018 року у віртуальному просторі. Завдання буде оголошено у перший день Чемпіонату, четвертого  червня, яке потрібно буде виконати за чотири дні. Віртуальний чемпіонат з Minecraft Education Edition передбачає дистанційну участь команди, учасниками якої можуть бути викладачі, керівники і педагогічні працівники загальноосвітніх, позашкільних освітніх закладів та особи віком від 18 років, у яких є команда  учнів середньої школи  від трьох до п’яти осіб.  Серед умов конкурсу – наявність технічної можливості (комп’ютери чи  ноутбуки з OC Windows 10).

Організатори проведуть навчання для вчителів-тренерів та забезпечать підтримку протягом усього підготовчого етапу. Команда-переможець буде запрошена до нагородження в офіс компанії Microsoft, отримає нові моделі ноутбуків від партнера чемпіонату – компанії Acer та можливість поспілкуватись з керівництвом локального офісу.

Реєстрація відкрита до 15 травня. Детальніше про умови конкурсу та як зареєструватися ви можете дізнатися за посиланням: http://stemschool.biz/yak-vzyati-uchast-u-pershomu-vseukrains/

Чемпіонат організовується STEM-школою Brains&Hands у партнерстві з Microsoft.

Довідка про корпорацію Microsoft:

Заснована 1975 року корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям досягати більшого.

Від 2003 року в Україні працює компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на території України.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Microsoft можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft ® є товарним знаком Microsoft Corporation у США та в інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.

Ольга ГЛЕБОВА, менеджер проекту, PR-агенція Newsfront

Тел.: +380 (66) 144 13 19

E-mail: microsoft@newsfront.com.ua

Віртуальний прес-центр «Майкрософт Україна»