Отже збільшено  видатки загального фонду обласного бюджету за рахунок залишку коштів, що утворився на початок року, зокрема:

– 1,29 мільйона гривень на  реалізацію заходів Комплексної програми цивільного захисту Львівської області та сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, на 2018-2020 роки для придбання майна автомобільної та інженерної служб, засобів зв’язку та комплектуючих до них;

– 1,6 мільйона гривень  на реалізацію обласної Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки на встановлення обмежувальних дорожніх знаків для руху великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування;

– 4 725 298 гривень  на реалізацію Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки. Йдеться про фінансування соціально важливих проектів.

– 274 702 гривні  на оплату праці експертів, які здійснювали оцінку проектів місцевого розвитку 2018 року в рамках реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки.

Також збільшили видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету за рахунок залишку коштів, що утворився на початок року, шляхом передачі із загального фонду до спеціального (бюджет розвитку), зокрема:

– 810 тисяч гривень на проведення заходів у рамках Комплексної програми цивільного захисту Львівської області та сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, на 2018-2020 роки для придбання лікувального діагностичного обладнання та облаштування обласного збірного пункту;

– десять мільйонів гривень  на завершення реконструкції пологового відділення на 30 ліжок Бродівської центральної районної лікарні.

На Програму проектів місцевого розвитку – п’ять мільйонів гривень

Львівська обласна рада 17 квітня внесла  зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік і  виділила додатково п’ять мільйонів гривень  на фінансування соціально важливих проектів і оплату роботи експертів.

Нагадаймо: в межах Програми проектів місцевого кожен член Конкурсної ради має право внести пропозицію по одному  проекту на одну адміністративно-теріторіальну одиницю, загалом 28 проектів. Їх планується долучити до вже визначених 976 проектів потенційних переможців.

Отже  4 725 298 гривень – на фінансування соціально важливих проектів, а також – 274 702 гривні  на оплату праці експертів, які здійснювали оцінку проектів місцевого розвитку в 2018 році в рамках реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки.

Враховуючи ці зміни, на реалізацію проектів місцевого розвитку цьогоріч з обласного бюджету передбачили 123 мільйони гривень.

Нагадаємо, що на цьогорічний конкурс проектів місцевого розвитку зареєстровано понад дві  тисячі місцевих ініціатив.

Із переліком зареєстрованих заявок, поданих для участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік, можна ознайомитися тут.

1,6 мільйона гривень  – на дорожні знаки для обмеження руху великогабаритного транспорту

Львівська обласна рада 17 квітня, своїм рішенням виділила 1,6 мільйона гривень на встановлення обмежувальних дорожніх знаків для руху великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування.

Фінансовий ресурс спрямують в рамках обласної Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки, щоб зберегти відремонтовані дороги від руйнування в літній період.

Прес-служба Львівської обласної ради