Нині, хоч і завзято декларуємо прихильність до ліберальних демократичних цінностей, до поступу до цивілізації та європейських цінностей,  на жаль, доволі часто стикаємось з нетолерантністю, ксенофобією різного ґатунку зустрічаємось в Україні доволі часто То хтось здійснює, як було нещодавно на Сході «атаки» на ромів, хтось проповідує агресивну гомофобію.

Вчора в  групі «Майдан Дрогобиччина» у соціальній мережі Фейсбук надибав на допис, радше навіть заклик, такого собі «лікаря-психолога», як сам себе називає», Р.Ф. (гадаю, ініціалів достатньо), котрий пише:

“Звернення до Дрогобичан і навколишніх міст
Трускавця , Стрия , Борислава , Самбора , Стебника 
Східниці , Моршина і інших населених пунктів.
Не будьте байдужими до майбутнього Ваших дітей і внуків.
Це стосується законів у Верховній Раді України про легалізацію
так званих , ЛГБТ ( общин ) , які хочуть за посередництвом Євросоюзу
легалізуватися в Україні через прийняття законів у Верховній Раді.
Дорогі друзі Ми не повинні йти на поводу у психічно хворих –
людей . І прийняти максимальні міри , щоби не допустити це безчинство.
Інакше завтра всі психічно хворі ( шизофренія , олігофренія , дебілізм ,
даунізм ) , і інші заявлять що Ми ненормальні і це стане нормою
в суспільстві. Так , як це є вже майже у всіх країнах Європи.
Я не засуджую вище згаданих психічно – хворих . Але вони лікуються.
Це хвороби . І їх лікують всіми можливими на сьогодні методами.
А общини ЛГБТ не визнають своєї хвороби ( психічної ) , і не хочуть
лікуватися. І мало того , ще й заявляють що вони нормальні , і подавай
їм максимальні права і посади ( так як це є в Європі ).
Уявіть , які люди будуть ходити поруч з Вашими дітьми і внуками !!!!
Та ось в чому загроза. ??
Зараз всі громадські організації , долучилися до збору підписів проти цих гендерних законів . І є петиція на сайтах. І вже збираються підписи декілька місяців. Але наголошую власне в чому загроза ??
В тому , що весь час тільки 8 – м електронних петицій набрали
25 – ть тисяч голосів громадян України. Але практично ні одна не 
була виконана. А чому ?? Тому що президент за такої малої кількості голосів просто це відправляє в органи місцевого самоврядування і вони не мають подальшого ходу. Як не важливі. Хоча закон говорить інше . Але Ви чудово знаєте , як в нас виконуються закони.
Який вихід ???
Для того , щоб цю петицію розглянули і взяли до уваги. Потрібно
зібрати не 25 – ть тисяч голосів , а хоча би 250 тисяч і більше.
300 , 400 , 1000 млн. голосів , і тоді в керівництва держави
не буде іншого виходу , як звернути увагу на такий резонанс
в суспільстві. 
Так ось дорогі друзі давайте не будемо байдужимо , і не допустимо
цього божевілля. Забезпечмо нормальне майбутнє нашим дітям.
Нижче наведено сайти на яких можна підписати петицію до кінця квітня …»

Й це – цілком серйозно. Жодних заперечень цей сліпий і глухий чоловік не помічає й не бажає цього робити. Та найгірше те, що ніхто наразі не відповів цьому гомофобу з печерними поглядами, які були поширені в коричнево-нацистській Німеччині, в  нас за Совітів і нині ширяться й нав’язуються в путінській Росії. До того ж говорить добродій Ф. про свою «боголюбивість» а як бути з «возлюби ближнього свого»?!), говорить про “диявольщину”… А що вже

казати про «лікування осіб із хворобою Давна в лікарнях й зневагу взагалі до психічно хворих!..

Боюся, що в нашому, справді надто дивному місті цей «активіст» соцмереж,спекулюючи на релігійних почуттях та необізнаності загалу спровокує хвилю ненависти до гомосексуалів й зворохобить міську спільноту.

Не знаю, який він лікар, а от психологію вивчав у … БФ «Карітас», тобто на якихось курсах, але диплому психолога не має. Проте переконаний, що люди, які не такі, як він – хворі й потребують примусового лікування.

А ще посилається на свого соратника з Дрогобича, який, мовляв, добре знає, як було з гомосексуалами в стародавньому Ізраїлі, й може про це детально розповісти. Ото свідок: так довго живе, але усе пам’ятає.  🙂

Це що, може, весняне загострення в добродія?

Ну тоді нагадаю не шановному: “Всі люди народжуються вільними i ревними у своїй гідності та правах”. Вони надiленi розумом i совiстю i повиннi діяти у стосунку один до одного в дусі братерства”, як говорить Загальна декларація прав людини. Та й яким чином йому особисто загрожують члени ЛГБТ?

Взагалі надто дивує поява такого допису в ФБ. На що розраховує цей розпалювач ненависти? На необізнаність своїх краян чи на байдужість? А, може. На те, що в місті, де дедалі більше порушують принцип світськости держави, де в школах викладають не історію релігії а виключно етику християнську, де в державних школах на стінах – християнська символіка, де сесії міської ради розпочинається з молебну, вдасться «протягнути» петицію?

 

Не буду переконувати в очевидних речах, в тому, що позиція «психолога» Ф. – замах на засадничі принципи життя держави та на права громадянина.

Процитую лише слова фахівця Олександра Мостяєва, статтю якого раджу прочитати не лише прихильникам добродія Р. Ф., а й тим, хто з ним незгоден: «І, головне, необхідно врешті якомога швидше прийняття закон про дискримінацію, в якому обов’язково має бути згадана і сексуальна орієнтація. Конкретизація необхідна саме тому, що у суспільстві дуже високий рівень гомофобії й у той же час низький рівень правосвідомості — чимало гомосексуалів просто не будуть розуміти, що їхні права гарантовано, якщо про це конкретно не буде сказано у законі. Також необхідні введення у кримінальний кодекс окремої статті, що карає за фізичне насильство на ґрунті гомофобії, та впровадження відповідальності за пропаганду гомофобії й образливі гомофобні висловлювання.

Саме так зроблено у законодавстві Франції та низки інших країн. Саме це запропоновано у проекті № 8590 від 15.12.2005 р. Закону України «Про захист від дискримінації за расовою, національною чи етнічною належністю», в якому запропоновано внесення змін у ст. 161 та введено ст. 1611. У першій передбачено покарання за дії, у тому числі насильницькі й організовані, «спрямовані на пряме чи непряме обмеження прав, створення перешкод або унеможливлення реалізації прав та свобод людини, на встановлення прямих чи непрямих привілеїв, якщо такі дії вчиняються щодо осіб з огляду на їхню расову, національну чи етнічну належність, колір шкіри, релігійні переконання, …сексуальну орієнтацію». Ст. 1611 відповідно передбачає покарання за пропаганду або підбурювання ворожнечі різних соціальних груп…».Світлина від Леоніда Ґольберґ.

На фобіях, нетерпимости навряд чи збудуємо людське майбутні, навряд увійдемо в світ цивілізований. Тому й мусимо зупиняти таких «пропаґандистів» «боголюбивости».