Як зауважив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, сьогоднішній захід – це завершальний акорд акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», яку традиційно щовесни проводять лісівники області.

«Розраховуємо, що вже наступного року галузь перейде до посадки лісу контейнерним способом. Для цього на Львівщині запрацює великий проект вартістю 84 мільйони гривень – лісовий розсадник з контейнерним способом вирощування сучасного лісосадивного матеріалу», – поділився планами на майбутнє очільник облради.

Світлина від Леоніда Ґольберґ.

Як поінформував начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, сьогодні на території Орівського лісництва ДП «Сколівське лісове господарство» на площі 0,8 гектара у шаховому порядку висадили надзвичайно цікаві лісові культури, які в майбутньому стануть окрасою карпатського лісу. «Це саджанці дубу звичайного, ялиці білої, буку лісового, дугласії тисолистої, модрини європейської, метасеквої китайської та сосни кримської. Усього майже 4 тисячі саджанців», – розповів він.
За повідомленням прес-служби Львівської обласної ради