Міський голова Трускавця Лев Грицак буде балотуватися на повторний термін від Партії регіонів.

Про це йдеться у зверненні мера, опублікованому на сайті «Трускавецького вісника».

«На посаду міського голови я балотуватимусь від Партії регіонів, і як член Партії регіонів. Цей вибір був не простим, але головне – він не кон’юнктурний. Цей вибір аналітично обґрунтований і усвідомлений мною», – сказано у зверненні.

«Зміна влади в нашій державі за декілька перших місяців привела до того, що в Україні припинились небезпечні руйнівні процеси, як в політичному, так і в економічному житті. Ліквідовано розбалансованість гілок влад, стабілізовано фінансово-банківську систему, призупинено спад і є перші ознаки оздоровлення економіки країни. Розпочато роботу по втіленню системних реформ окремих галузей. Мені, міському голові, як нікому зрозуміло, що тільки така конструктивна робота всієї президентської вертикалі може дати реальні результати як на рівні держави, так і на рівні такого міста, як Трускавець. Без цього неможливий поступ України в майбутнє», – пояснив своє рішення Грицак.

У зверненні мер повідомив, що «підтримуючи добрі ділові стосунки з владою на всіх рівнях», вже домовився з прем’єром Борисом Колесніковим про виділення 30 млн грн із стабілізаційного фонду держави на благоустрій Трускавця. Також мер вказав, що відповідно до програми Євро-2012 вирішене питання фінансування будівництва міського стадіону на суму 35 млн грн, напрацьовується рішення про фінансування урядом програми цілодобового водопостачання міста.

Грицак запевнив, що, будучи членом Партії регіонів, наполегливо і послідовно втілюватиме в життя «ті національні ідеї, які є найпріоритетнішими для трускавчан».