На запитання одного із дописувачів у соцмережі Facebook: “Чому ви не на війні?”, Руслан Іванець відповів: “Я не збираюся віддавати своє життя чи вбивати інших людей за якусь там державу”.

У відповідь пан Іванець отримав, що це не якась держава, а наша Батьківщина – Україна, за яку проливають кров і віддають своє життя наші воїни, в тому числі і за нього. На що місцевий журналіст заявив:

“Наша батьківщина – це історична і генетична випадковість. Не більше.”

 

На зауваження дописувачів щодо таких неадекватних та сепаратистських висловлювань, пан Іванець у грубій і притаманній йому формі відповів:

“Знали б ви, як же мені по… на думку і на те, на що подібна моя відповідь, різним вузьколобим, одноклітинним націоналістам”.

На захист свого колеги по журналістському перу в “Ехо Червонограда” виступила Алла Березюк, яка вважає такі нецензурні та неадекватні пасквілі з боку Іванця ніяким там проявом сепаратизму і зауважила:

“Що таке сепаратизм? Десь ви побачили заклики до відділення якоїсь території України, до повалення діючого режиму, приєднання України до іншої держави?”.

 

Також у своїх скандальних дописах Руслан Іванець неодноразово висміював державні символи України, зокрема спотворював слова державного гімну!

 

Нагадаємо, що нещодавно у Червонограді розгорівся скандал щодо пропагування ЛГБТ у місцевих школах, яке здійснювалося під патронатом начальника відділу внутрішньої та інформаційної політики Червоноградської міської ради Надії Земницької.

У Червонограді уже не секрет, що це “професійна” команда журналістів міського голови Андрія Залівського та його невтомні піар менеджери. Виникає одне єдине запитання: “Чи все це робиться з мовчазного благословення міського голови і чи насправді Андрій Залівський сповідує отакі цінності, які несе його команда? Бо у будь-якому цивілізованому та демократичному суспільстві відповідальність за свою команду несе її голова. А в даному випадку – Андрій Іванович Залівський???!!!

А щодо ситуації із висловлюваннями Руслана Іванця, то це вже робота для првоохоронних органів, а точніше Служби безпеки України.
Відповідне зверненням кореспонденти КРИСТИНОПІЛЬ.INFO уже подали до СБУ.

Джерело – “Кристинопіль. Info”