Як доповів секретаріат конкурсу, усі 976 потенційних переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області надали рішення про бюджетне співфінансування як в частині забезпечення сільських, селищних, міських, ОТГ бюджетів, так і з районних рад. Отож, всі 976 потенційних переможців за рішенням Конкурсної ради стали переможцями.

Крім того, Конкурсна рада затвердила пропозиції по так званим соціально важливим проектам в розрізі адміністративно-територіальних одиниць (міста обласного значення і райони) по одному проекту на територію. Загалом 28 соціально важливих проектів (окрім міста  Новий Розділ, яке подало чотирипроекти, які стали переможцями).

Ці 28 проектів було додано до вже 976 переможців. А також додано ще три проекти екологічних ініціатив за рахунок залишку суми – майже 500 тисяч гривень із п’яти  мільйонів гривень, виділених для фінансування соціально важливих проектів і оплати роботи експертів з оцінювання ініціатив.

Отож, у підсумку в 2018 році маємо 1007 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку загальною вартістю – 253 мільйони гривень, з яких 122,7 мільйона гривень – кошти обласного бюджету.

По територіях від часу оголошення потенційних переможців ситуація кардинально не змінилася. У розрізі адмінтеродиниць – кожне місто обласного значення, кожен район отримали додатково по одному проекту-переможцю. Ну, і додано до числа переможців три екологічних проекти: реконструкція електроосвітлення міського парку в  Жовкві ; капітальний ремонт огорожі та придбання інвентаря для відпочинку для парку XVI століття села Муроване Старосамбірського району; капітальний ремонт каналізаційної мережі від житлового кварталу на вул. Галицькій, 125 до КОС у місті  Бібрка Перемишлянського району.

У розрізі ж пріоритетів ситуація виглядає так:

Із переліками переможців у розрізі адміністративно-територіальних одиниць Львівщини можна ознайомитися – тут.

Отож, усі 1007 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку після певних бюджетних процедур отримають субвенції з обласного бюджету в розрізі адміністративно-територіальних одиниць для реалізації проектів. Тому від першого  червня конкурсанти можуть всіма силами братися за втілювання в життя своїх ініціатив. А до першого  липня переможці мають укласти договори з підрядними організаціями про початок реалізації проекту. У противному випадку – субвенцію з обласної скарбнички може бути анульовано.

За інформацією прес-служби Львівської обласної ради