Під час візиту відбулася зустріч китайських колег із керівництвом університету ректором, професором Надією Скотною, проректором з наукової роботи професором Миколою Пантюком, проректором з науково-педагогічної роботи доцентом Юрієм Вовком, деканом біолого-природничого факультету доцентом Світланою Волошанською, начальником НДС Лесею Перхун, а також із керівником проекту з української сторони доцентом Тарасом Кавецьким.

Окрім виконання зазначеного науково-дослідного проекту, також обговорювалися переваги та перспективи міжнародного співробітництва з питань академічної мобільности студентів, викладачів та науковців. Професор Сюцзянь Чжао презентував перед студентами біолого-природничого факультету наукові досягнення Державної ключової лабораторії силікатних матеріалів для архітектури Уханського технологічного університету та можливості залучення талановитої наукової молоді нашого університету до спільних досліджень і розробок.

Підсумки  проведених спільних досліджень було підведено на науковому семінарі за участі виконавців проекту, де також було окреслено плани подальшої співпраці.

Світлини В. Думича.