Повний запис його виступу перед членами націоналістичних організацій був опублікований на YouTube ще 1 грудня 2017 року.

Події останніх чотирьох років Володимир Москаль назвав “спектаклем москвинсько-жидівської влади, який забирає життя найкращих і найжертовніших синів України”.

Посилаючись на неназвані документи та історика Володимира В’ятровича, мер Сколе стверджував, що євреї становили більшість у владі держав Варшавського договору.

“Після приходу большевиків у владі від 70-90 відсотків становили євреї, які із нищівною захланністю знищували нації і народи”, – заявив він.

Він додав, що єврейських дітей від десяти  років навчають визначати і знищувати своїх ворогів. При цьому посилався на книги “Мафія і Україна” Павла Штепи і “виписки із Кабали і Тори”.

“Багато місця в цих працях приділено смерті ґоїв. Ґоями вони вважають всіх, крім юдеїв. Усіх християн, арабів, буддистів та інших вірувань. Для них це не люди. Вони чітко йдуть до всесвітнього панування і формують політику космополітизму і лібералізму. Суть цих політик – знищити всі нації. Залишити політичну націю, змішати всіх людей докупи. Щоб була одна нація, без коріння і історії”, – розповідав мер Сколе.

“Ще Генрі Форд видав геніальну фразу – Ізолюйте п’ятдесят найбагатших жидів – і війн у світі не буде ніколи. Генрі Форд – це постать потужна!”, – пояснив чиновник. Також він додав, що перебіг Другої світової війни визначило “світове жидівство”, яке підтримало Сталіна.

Раніше міський голова Сколе Володимир Москаль виступив з ініціативою встановити шибеницю для хабарників у центрі міста.

Джерело – Gazeta.ua