Книжковий простір зі смаком кави відкрився у центрі Одесі. Одне з найвідоміших українських видавництв – «Видавництво Старого Лева» – відкрило Книгарню-кав’ярню Старого Лева на вул. Катерининська, 2. Це нове і стильне місце, де можна придбати будь-яку книжку видавництва за найкращою ціною, отримати приємні бонуси і подарунки, випити кави, почитати і добре провести час. А з нагоди відкриття – з 15 до 20 травня – у книгарні-кав’ярні можна буде насолодитися чималими знижками, розіграшами, сюрпризами, приємними подарунками та спілкуванням із відомими письменниками.
«Хоч раз побувавши в Одесі, починаєш розуміти, як Львову, та й будь-якому місту, бракує моря. А оскільки море ніяк не йшло до нас, ми вирішили поїхати до нього», – жартують у «Видавництві Старого Лева».
Книгарня-кав’ярня Старого Лева на вул. Катерининська, 2 – це четверта монобрендова книгарня-кав’ярня видавництва. Торік такі книжкові простори запрацювали у Львові, Дніпрі, Києві, а тепер і в Одесі. Книгарня-кав’ярня працюватиме щодня від дев’ятої ранку до дев’ятої вечора. Тож насолоджуватися морськими краєвидами і смакувати найкращими українськими книжками можна буде практично цілодобово. А також знайти сотні книжок – від найсвіжіших новинок до раритетів, за якими полюють гурмани, – книжкові сувеніри, смачні напої. І, звісно, як же без спеціальних пропозицій, знижок, подарунків?
Світлина від Видавництво Старого Лева.
«Ще кілька років тому мені було складно уявити, що в Одесі з’явиться Книгарня-кав’ярня Старого Лева, –зізнається головна редакторка видавництва, письменниця Мар’яна Савка. – А зараз ми тут. Наші автори та друзі, серед яких і Зоя Казанжи, і Володимир Рутківський, і Борис Херсонський, а також наші читачі відкрили для нас незнану досі, прекрасну Одесу. А ще поштовхом до створення книгарні був фестиваль «Зелена Хвиля», де ми побачили величезну кількість людей, закоханих у книжки. Я познайомилась з одеситами, які збирали серії Старого Лева, уважно стежили за новинками. І ми вирішили наблизити книжки до нашого читача! Старому Леву важливо і приємно мати свою резиденцію у цьому неймовірно красивому південному місті. Тож я дуже радію, що поруч із Оперою, прекрасним Дюком та морем в Одесі тепер живе і частинка книжкового Львова».
Світлина від Видавництво Старого Лева.
 
Усі гості книгарні-кав’ярні від 15 до 20 травня отримають знижку 20 відсотків  на всю продукцію, зможуть стати учасниками щоденних розіграшів та отримати ексклюзивні набори на книжкову тематику, а також посмакувати солодкими сюрпризами і компліментами.
Олена ГУТИК,
речниця “ВСЛ”
Свілив Валерій Пузік