Учора, 5 жовтня, відбулося засідання Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, на якому представники 24 партій і громадських організацій переважною більшістю голосів прийняли рішення щодо підтримки кандидатури голови Координаційної ради, депутата Львівської обласної ради, полковника міліції Михайла Ваврина на посаду міського голови Дрогобича, який серед претендентів на мера від демократичного табору має найбільший рейтинг.

Тепер Михайло Ваврин має намір проводити перемовини з іншими претендентами на міського голову з тим, щоб вони зняли свої кандидатури на його користь.

Нагадаємо, що в Дрогобичі 8 кандидатів на посаду міського голови подали до територіальної виборчої комісії документи на реєстрацію. На цю посаду претендують нинішній міський голова Микола Гук (Партія «Християнсько-демократичний союз»), Олексій Радзієвський (Народно-демократична партія), Михайло Ваврин (Партія ВО «Батьківщина»), Богдан Мозоль (Партія захисників Вітчизни), Петро Суда (Партія «Удар»), Богдан Іванців (Партія «Наша Україна»), Олег Хрущ (Партія ВО «Свобода»), Сергій Гориславський (Партія регіонів).