Увечері для фестивальників  кіно-сюрприз під зоряним небом від Олега Яськіва – Директора Центру Шептицького, куратора Кіноклубу, президента ГО “Європейський

Впродовж вихідних на Фестивалі працюють зони:

Спортивна: бої в грязюці, сумо, купини, вільне падіння, мотузковий парк, скелелазіння, пейнтбол, біг-болл, боулінг, каякінг, решето, слеклайн, слизька гірка, слизький футбол, тир, ніндзя, зникаріус та інші.

Творча: різьблення скульптур з дерева. Майстер-класи від скульпторів, гончарів, митців, екологів. Музичні «ватри».

Дитяча: облаштовано спортивно-ігрову зону для наймолодших учасників.

Інтелектуальна: настільні ігри, шашковий турнір, «учительська» – виступи потужних спікерів у форматі TEDx

Зазначмо: що територія фестивалю вільна від алкоголю.

Увесь прибуток з продажу квитків організатори скерують на  побудову соціальної спортивної школи у с. Березина, яку почали створювати на місці зруйнованої насосної станції. Сюди, завдяки старанням турклубу «Манівці» проведено електрику та водопостачання, очищено і вирівняно територію, налагоджено сортування і вивіз сміття, облаштовано складські приміщення. Працює охорона.

Саме тут місцевих хлопців і навчають кануполо та каякінгу, у планах створити ще секції боротьби та скелелазіння.За рік тренувань у спортшколі, спортсмени секції кануполо досягли підвищення спортивних розрядів з водного туризму, а також здобули абсолютну перемогу (1 місце) на Кубку України кануполо у 2017 році.

 ДОВІДКА:

Турклуб “Манівці” – це громадська організація, створена у 2003 році. Основна мета – це популяризація здорового способу життя, активного відпочинку, спорту та туризму. Щороку Клуб проводить близько 20 великих соціальних заходів, учасниками яких стають близько 4500 осіб.

Партнери заходу: Управління молоді та спорту ЛМР, Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА, Миколаївська РДА, відділ Промоції міста ЛМР, радіо Львівська хвиля, компанії «AutoStandard Group», «Медовий блюз», «Ферозіт», West-Sound Lviv, «Меркурій центр», «Шувар», інтернет-магазин професійної косметики «Мальва», «Зерновита», магазини туристичного спорядження «Campus.ua», «Gorgany.com», «Команчеро», «Terra Incognita»

Детальна інформація про Фестиваль на сайті nebuhay.org

Анастасія ТАРАНОВА