Як пояснив керівник  Львівської обласної ради, після відкриття Бескидського тунелю, котрий збільшує пропускну спроможність великого  магістрального коридору, цілком доречно постає питання про те, щоб з’єднати швидкісним поїздом «Інтерсіті» столицю України   з головним містом Закарпаття   Ужгородом.

На переконання Олександра Ганущина, запровадження цього швидкісного маршруту дасть додатковий стимул до інтеґрації декількох областей Західної України.

«Якщо нам вдасться пустити швидкісний поїзд «Інтерсіті» між Києвом і Ужгородом, то від цього виграють всі. Не тільки столиця, яка матиме таким чином додатковий поїзд до Львова і Ужгорода. Вигідно це буде і самому Ужгороду, оскільки сьогодні маємо сумну ситуацію, коли з обласного центру Закарпаття до Києва треба діставатися  майже 16 годин. Крім того, і для Львова, як транзитного туристичного центру, буде користь», – наголосив голова Львівської обласної ради.

За словами Олександра Ганущина, залізничники вже розрахували загальну тривалість шляху між Львовом і Ужгородом новим поїздом – чотири з половиною години. «І це набагато швидше, ніж подорожувати автомобілем», – наголосив голова облради.

«Думаю, що запуск через Бескидський тунель потяга «Інтерсіті» сполученням Київ – Ужгород істотно збільшить туристичні потоки і вирішить ситуацію, пов’язану з віддаленістю Закарпаття від столиці України», – підсумував посадовець.

Нагадаймо: пропускна спроможність  тунелю збільшилася з 47 до 100 пар поїздів на добу, а швидкість проходження зросла з 15 – 40 до 60 – 70 км/год.

Довідка:

Бескидський тунель – другий за довжиною (після Лутугинського) залізничний тунель в Україні. Розташований в Українських Карпатах, на Бескидському перевалі. Належить до п’ятого Пан’європейського транспортного коридору (Італія – Словенія – Угорщина – Словаччина –Україна).

Чинний одноколійний Бескидський тунель побудований 1886 року.

За повідомленням Львівської обласної ради