Звертаючись до молодих офіцерів, Олександр Ганущин наголосив, що для  країни, яка воює, – випуск більш, ніж трьох сотень навчених військовій справі офіцерів,- велике свято. “І можна говорити про те, що в цей спосіб можна укомплектувати керівниками відділень та взводів понад шість  армійських бригад. Але сьогодні важливо навіть не те, скільки молодшого офіцерського складу стане до війська. Віднині армія отримує плеяду навчених офіцерів, у яких за плечима вже власний досвід ведення війни з одвічним ворогом, який понад чотири  роки тому відібрав у нас Крим і намагався  зжерти весь схід України. Цей досвід, помножений на отримані вами знання тут, у стінах Академії Сухопутних військ, власне і є наша формула  перемоги у війні з російським аґресором”, – сказав Олександр Ганущин, звертаючись до випускників.
Крім того, голова облради повідомив присутнім, що сьогодні є ще одне свято. “Сьогодні 80 років Луганської області. Тож, я щиро вірю, що саме ви в одному з наступних років, відзначатимете його у звільненому Луганську. Що саме хтось із вас віддаватиме накази про проходження урочистем маршем центральними  площпми Донецька і Севастополя. Цей день обов‘язково настане”, – підсумував Олександр Ганущин.
Відтак сьогодні військове звання «лейтенант» отримали понад три сотні вихованців видового військового вишу. Серед них – 25 учасників бойових дій на сході України, які  2014 року вступили на навчання до Академії безпосередньо з фронту.

 

Вісім  військовослужбовців за мужність та професіоналізм, що були виявлені у зоні бойових дій на сході України, нагороджені орденами «За мужність» та медаллю «Захиснику Вітчизни».

 

Цьогоріч шість  вихованців Національної академії сухопутних військ закінчують навчання на «відмінно» та отримають золоті медалі, ще 26 – дипломи  з відзнакою.

 

Зауважимо, що всі цьогорічні випускники видового військового вишу продовжать службу у бойових частинах ЗС України. Чимало з них після становлення на первинних посадах та злагодження у підрозділах, відбудуть для виконання завдань за призначенням у районах проведення Операції об’єднаних сил.

 

Опісля вручення дипломів, випускники виголосили урочисту клятву, а священнослужителі освятили молодих лейтенантів. Крім того, випускники пройшли урочистим маршем, а всі присутні насолодилися виступом-дефіле військового оркестру.
Додамо, що на урочистості з цієї нагоди завітали представники керівництва Міністерства оборони України, командування ЗС України, керівники силових структур в реґіоні, командири військових частин й установ Львівського гарнізону, представники громадськості, духовенства, а також рідні та близькі випускників.
Прес-служба Львівської обласної ради