За напрямком  Програми  “Лікування дітей з гемофілією” відбувається закупівля препаратів, які потребують зберігання в спеціальних умовах. Ресурсів, які є зараз, не вистачає, тому є потреба придбати додаткове холодильне обладнання.

Здійснено також розподіл коштів за  МТД, які стосуються виграних трьох проектів в рамках програми «Польща – Білорусь – Україна».

Також  депутатський корпус підтримав зміни до «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області», які передбачають підтримку промислових кластерів для здійснення їх статутної діяльності в контексті створення львівського промислового хабу, а також регламентують секторальну підтримку бізнесу (галузь машинобудування) у вигляді відшкодування частини тіла кредиту.

Як відомо, на початку 2018 року розпочато створення львівського промислового хабу – величезної інституції, яка дасть можливість об’єднати зусилля науки, промисловості, професійно-технічної освіти. У межах цього хабу створюватимуться промислові кластери, очікується, що їх буде вісім. Зараз на етапі юридичної реєстрації перебувають п’ять промислових кластерів.

Депутати своїм рішенням також погодили внесення змін до «Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 – 2020 роки». Йдеться про доповнення тексту програми словами «операція Об’єднаних сил»у зв’язку із зміною статусу Антитерористичної операції на сході України на операцію Об’єднаних сил, а також запровадження поняття «член сім’ї загиблого бійця-добровольця АТО».

Як зауважив голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак, ці технічні зміни дозволять у подальшому адмініструвати програму.

Із обласними програмами можна ознайомитися – тут.