Молода малярка не копіює свого батька, творить свій, мереживно-барвистий малярський світ, в якому постає те, що художницю оточує й зображує вона це власній манері. В її полотнах – глибинність і філософія всесвіту та довколишньої природи…

Велич лісу

Сама Ольга Баландюх так говорить про своє малярство: «Час відірвати очі від екранів, а руки звільнити від клавіатури. Вийти на вулицю, вдихнути п’янкий аромат повітря і роздивитись навколо: побачити синяву неба та легкість хмар; пройнятись тремтінням від прийдешньої грози та посміхнутись миттєвим блискавицям; відчути теплі поцілунки Сонця на холодній шкірі; увійти в ніч, в космічний сон, який розкинувся міріадами зірок, огорнути туманності та пливти на хвилях мрій, які подарують спокій та насолоду.

Геометрія плям

Кожного дня ми проходимо одне і те ж дерево, озеро, вулицю. Кожного дня над нами звисають хмари і гомонить небо. У поспіху ми не звертаємо уваги на цю уже буденну красу. Нас не дивує захід Сонця чи його ранковий спів, шелест вітру чи краплі дощу…

Очі Всесвіту

Цим проектом я хочу поділитися своїми враженнями та спостереженнями від яскравости та неперсічности  природи, чарівності безмежного неба та різноманітності барв космосу, нагадати, що щастя та краса зовсім поруч – вони найпростіших речах, у довкіллі, у найпростіших, але таких геніальних та прекрасних речах…».

IMG_20160314_174819-200x112

І власне сьогодні, 29 червня у Тернопільській ґалереї «Бункермуз», що на бульварі Шевченка, 1 відкривається «Простір» – персональна виставка дрогобицької мисткині Ольги Баландюх. Бажаємо художниці успішного вернісажу й сподіваємося невдовзі й у Дрогобичі побачити її роботи.

Виставку в Тернополі буде відкрито 29 червня о 19 годині й триватиме вона до 19 липня.

Космос

Ольга Баландюх

“Дерево конфабуляцій»

Живу в тобі вчорашнім сьогоденням
І, просинаючись, кричу твоє ім’я.
Пливу у течіях розбіжностей щодня.

Я відчиняю очі і вдихаю тишу:
Їдкий, пронизливий туман
Затьмарює потік моїх бажань.

Згубила шлях. Не знаю чи й було…
Можливо, просто спомином згадала
Твоє ціловане чоло.

На роздоріжжі променів стою.
Дивлюсь коханому у очі –
Йому я правди не скажу…

З душі коріння проростає в землю –
Із кожного росте інакший цвіт.
В конфабуляціях згорають очі.

Я божевільна. Нежива. Змарніла.
У лабіринтах з павутиння ніч
Мене до себе в пастку заманила.

Згоріли кроки завтрашнього дня.
Не можу жодного тепер ступити.
Свободи обірвалося життя.

Моє ім’я відлуння не сприймає.
І моє тіло Сонце не бере.
Посередині кола догоряю.
Твоя любов не вернеться уже…
 

Довідка:

Ольга Баландюх народилася 25 липня 1995 року в Дрогобичі. Випускниця Дрогобицького музичного коледжу імені В. Барвінського (відділення скрипки та вокалу). Зараз навчається у Львівській національний академії мистецтва (катедра дизайну середовища). Пише вірші та музику. Вокалістка рок-гурту «SkyStealer».

Як художниця брала участь у низці колективних виставок.